Kanalizasyon Tıkanıklığı

Kanalizasyon tıkanıklığı açma servisimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde gece gündüz saat ayrımı yapmaksızın 7/24 hizmet vererek çalıştığımız bir hizmettir. Teber Altyapı Tesisat müşteri memnuniyetini ön planda tutarak son teknolojik cihazlar ve kameralı robotlar yardımıyla uygun fiyata hızlı bir şekilde Kanalizasyon Tıkanıklığı Açmaktadır. Gerek araç ve teknik altyapıya sahip firmamız İstanbul Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma denilince ilk akla gelen önde gelen firmalardan olmuştur.

Kanalizasyon Tıkanma Sebepleri

  • En büyük etken, kendimiz
    Günümüzde kanalizasyonlar birçok nedenden ötürü tıkanabilmekte ama en büyük etken kendimiz, binalarda bina sakinlerinin, iş yerinde çalışanların tuvaletler veya giderler aracılığı ile yabancı maddeleri (Havlu, Bezler, Peçeteler) vb.. gibi cisimleri atmaları sonucu kanalizasyon tıkanıklıklarında başlıca rol oynamaktadır.
  • Kanalizasyon Yapısı;
    Yıpranmış,Çürümüş ve yıllanmış olmasından dolayı tıkanıklar meydana gelebilir.

Kanalizasyon tıkanıklığı açmak görüldüğü kadar kolay olmadığı gibi işini bilen uzmanlar tarafından yapılması gereken çalışmadır. Kanalizasyon açma fiyatları hakkında bilgi almak ve sormak istediğiniz sorular hakkında bize iletişim numaramızdan ulaşabilir hızlı bilgi ve servis imkanımızdan faydalanabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp