TIKANIKLIK AÇMA

7/24 tıkanıklık açma servisi olan firmamız İstanbul’un tüm ilçelerin kırmadan dökmeden kameralı robotlar yardımıyla ve son teknolojik cihazlar kullanarak kırmadan dökmeden İstanbul Tıkanıklık Açma hizmeti vermetkedir. Tıkanıklık neden oluşur peki? Bunun birç çok cevabı olabilir istemsiz yere giderlere attığımız atıklar, kendi yöntemlerimizle kimyasal çöcücüler yada diğer açmaya çalıştığımız yöntemler tesisatın aşınmasına ve zarar görmesine sebebiyet vermetkedir. En çok görülen tıkanmalar Mutfak gideri tıkanması, Lavabo tıkanması, Banyo gideri tıkanması, tuvalet gideri tıkanması ve banyo gideri tıkanması gibi sıralayabiliriz tabi daha çok var ama başlıca bunlar sık sık karşıklaştığımız problem olan yerlerdir.

Gider borsunun tıkanmasına sebep olacak bir kaç örnek vermek gerekirse;

  • * En büyük etken yemek artıklarının gidere dökülmesidir.
  • Mutfak lavabosuna yağ dökülmesi yağaların zamanla borulara yapışarak tıkanıklağa sebep olabilir.
  • Mutfak lavabosuna kahve dökülmesi, kahve tellerin giderde birikmesi sonucu zamanla tıkanıklağa sebep olabilir.
  • Mutfak lavabosuna Çay dökülmesi, zamanla çay artıklarınınn giderde birikmesi sonucu tıkanıklağa sebep olabilir.

Ne kadar dikkat edersek edelim eskimiş atyapı tesisatları yada tesisat kurulum aşamasında düzgün yapılmamış olan altyapı tesisatı da zaman zaman tıkanmalar yapmaktadır. Burada daha çok işçilik ve zaman gerektiren problemler ile karşılaşabiliyoruz. Uzun yılların verdiği tecrübe ve teknik ekipman ile olabildiğince hızlı ve uygun fiyata problemi çözüme kavuşturuyoruz.

Gece gündüz hizmet veren firmamız hangi saatte ararsanız arayın İstanbul’un tüm ilçelerine anında servis çıkarmaktadır ve uygun fiyat anlayışı ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam etmektedir. Teknolojik cihazlar yardımıyla ve uzman ekiplerimizin yorumuyla tıkanmanın asıl kaynağı bulunarak kalıcı çözüme ulaşılmaktadır.

TIKLA ARA
WhatsApp