Profesyonel Lavabo Açma Hizmetleri

Biz müşterilerimize memnuniyet garantisi veriyoruz. Sizleri bir dost olarak görmek bizim doğamızda var. Sizlere sunmaktan gurur duyduğumuz işçiliğimiz ve ürün kalitemizle diğer hizmet paketlerimizi görmeden karar vermeyin. Lavabo açmak ne kadar sıradan ve basit gözükse de öyle olmadığını görmek isterseniz videolarımıza ve dostlarımızın memnuniyet sayfalarını incelemenizi öneririz. Verdiğimiz hizmet sektörün de kalıcı olmanın tecrübeyle eş değer olduğunu unutmayın.

Bugün oturduğumuz yaşam alanları çok farklı binalarda sürdürmekteyiz. İnsanların alışkanlıkları gün geçtikçe değişiyor. Tüketim toplumunda en önemli yer hiç kuşkusuz gıdaların tüketimidir. Tüketimden sonra ortaya çıkan artıkların temizlenmesi sadece siz dostlarımızın değil tüm toplumu ilgilendirir hale geldi. Lavabo açmak her baba yiğidin harcı değil. Kullandığınız en basit limon tuzu, sirke ile hazırlanıp sıcak suyla çözüm geçici çözümdür. Neden? Çünkü siz sadece kendi kullanım alanındaki sorunu çözdünüz ya diğer daire oturanlar!

Lavabo açmak

Biz sadece siz dostlarımızı değil çevrenizdeki komşularınızı da düşünmek zorundayız. Özellikle çok sık rastladığımız bir konuda lavabolar temizlendikten sonra yinede kokuların az olsa da gelmesi kısa bir süre sonra tekrarlanan tıkanmalar. İşte burada bizlerin deneyimlerine kalıyor. Aynı binada yaşayan insanların tüketim alışkanlıkları farklılık gösterdiği için lavaboya dökülen sıvı ve katı artıklar zamanla lavabodan geçse bile hortumlarda, borularda kalıcı tabakalar oluşmakta. Bu tabakalar istenmeyen kokulara, tıkanmalara neden olmaktadır.

Sorunsuz lavabo açma hizmeti

Siz değerli dostlarımızın bu kadar basit gözüken lavabo tıkanmalarını önlemenin en iyi yolu bina yönetimiyle alınacak kararlar ile bizlerin sunacağı hizmet güç birliğidir. Örneğin aynı binada sağlık sektöründe dişçiler, diş dolgu malzemesi yapanlar altı aylık bir süreç içerisinde binaların fosseptikten gelen kokular nedeniyle yaşanmaz hale dönüşen yaşam alanlarını görmenizi isteriz. Önce sağlığınızı tehlikeye atıyorsunuz.

Daha sonra geçici çözümle temizlenir sandığınız lavabo gideler de kalan partiküller yine masraf açacak. Yemek yağlarını, kızartma yağlarını lavabo ve wc dökülmeyin. Ayrı bir kapta biriktirip satabilirsiniz. Belediyeler ve geri dönüşüm alan firmalar bu tür ürünlere talipler.  Siz değerli dostlarımızı uyarmak ve duyarlılığınız sayesinde Farkındalık yaratmak istiyoruz… Bizleri her zaman araya bilirsiniz, yanınızdayız. Bir alo demeniz yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TIKLA ARA
WhatsApp