Tıkalı Lavabo Açma

Tıkalı lavabo açma servisimiz ile İstanbul’un tüm ilçelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Lavabo tıkanması için bildiğiniz üzere birçok sebep vardır, lavaboya dökülen yağlar, yemek atıkları, katı cisimler yada saç birikintileri vb. sayılabilecek birçok dikkatsizliğimiz sonucu oluşabilecek sebep vardır. Tabi ki ne kadar dikkat etsek de bu tıkanmalar yine de zamanla olabilmektedir. Zaman elimizde olmayan sebepler yani altyapı tesisatın eskimesi ve zarar görmesi sonucu da tıkanabilir. Kendi yöntemlerimizle açmaya çalıştığımız lavabolar tıkanmaları kimyasal çözücülerin lavaboya en çok zarar verdiği yöntemlerden birisidir.

Sonuç olarak dikkat etsek yada etmesek tıkalı lavabo problemleri her zaman en beklenmedik zamanda karşılaşabileceğimiz can sıkıcı tatsız bir durumdur. Genellikle en beklenmedik zamanda problemler oluştuğu için ya acelemiz vardır yada gece vakti ve uygunsuz zamanlarda olabilir. Teber altyapı tesisat sayesinde ne zaman olursa olsun 7/24 kırmadan dökmeden son teknolojik cihazlar ve kameralı robotlar yardımıyla alanında uzman tecrübeli ekiplerimiz gece gündüz hangi saatte olursa olsun tıkalı lavabo açma hizmeti vermektedir.

Tıkalı lavabo açma İstanbul’un daha çok çarpık kentleşme ve eskimiş altyapı tesisatlarında görülmektedir. Oluşabilecek her türlü problemi en kısa sürede en uygun maliyete çözebilecek teknik altyapı ve uzmanlığı sahip firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz

İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

TIKLA ARA
WhatsApp