Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı açma ilk başta basit gibi görülse de işini bilen uzman ekipler tarafından yapılmadığında daha çok masraf ve uğraşı gerektirecek problemlere dönüşmektedir. Lavabo birçok sebepten dolayı tıkanabilir başlıca lavabo içerisine yağ dökmek, arta kalan çay posası, saç ve kıl gibi durumlar sonucunda lavabo tıkanabilir. Tabi sizin elinizde olmayan sebeplerden dolayı da lavabo tıkanabilir, eskimiş altyapı tesisatlar zamanla kaçak vermeye ve tıkanmaya başlayabilir. Yine kendi kendimize çözmeye çalıştığımız zamanlarda uyguladığımız bazı yöntemler sonucu da lavabo tıkanabilir. Örneğin kimyasal lavabo çözücü kullanmamız sanılanın aksine anlık çözüm gibi görünse de size daha büyük problemler doğurmaktadır, zamanla eriyen aşınan civatalar ve yıpranan tesisat sonucu büyük hasarlara sebep vermektedir.

Lavabo tıkanıklığı açma işlemini uzman ekiplerimiz ile son teknoloji kullanıyoruz. Kameralı robotlarımız ile hiçbir yere zarar vermeden, kırmadan dökmeden lavabo açma işlemi yapıyoruz. Zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlıyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerinde kırmadan dökmeden robotla lavabo açma hizmeti veren firmamız 7/24 hizmetinizde.

Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz

Kırmadan zarar vermeden lavabo tıkanıklığı açma sistemimiz için bizimle iletişime geçin.
İstanbul’un tüm ilçelerinde ( ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU ) hizmet vermekteyiz.

TIKLA ARA
WhatsApp