LAVABO AÇMA

Lavabo tıkanıklığı her an başımıza gelebilecek olan can sıkıcı ve bir o kadar da en beklenmedik zaman da oluşan problemlerden birisidir. Lavabo neden tıkanır?, tıkalı lavabo nasıl açılır? lavabo açma fiyatları neler? gibi soruların hemen aklımıza gelir. Tabi hemen yapılabilir mi, kırmadan dökmeden lavabo açılır mı gibi düşüncelerimiz de peşine gelmektedir. Öncelikle tüm sorulardan ve stresten kurtulun çünkü artık gelişen günümüz teknoloji sayesinde kırmadan dökmeden lavabo açılabiliyor, son teknoloji robotlarla lavabo açma işlemi teber altyapı ve tecrübeli profesyonel ekibi ile 7/24 hizmetinizdedir. İstanbul Avrupa yakası lavabo açma ve İstanbul’un tüm ilçelerinde lavabo açma hizmeti veriyoruz.

Lavabo tıkanmasının birçok sebebi olabilir en başta eskimiş altyapı ve onarılmamış tesisatlar zamanla kendilinden tıkanabilmektedir. Yine yağlı yiyecek atıkları, arta kalan çay posası, lavabo içerisine yağ dökmek, saç ve kıl gibi dikkatsiz kullanım sonucu da lavabolar tıkanabilir.

Peki lavabo açma yöntemleri neler? diye sorduğunuzu biliyorum. Tabi bunun cevabı en basit ve ekonomik olarak en yakın bakkala gidip kimyasal lavabo açıcı vb. yöntemlerdir. Tabi bu durum anlık çözüm gibi görünse de aslında uzun mesai gerektiren ve daha çok maliyet doğuran kötü sonuçlara yol açabilmektedir. Kimyasallar civatalar vb tesisatı eritmektedir. Bu da tesisatın zarar görmesi ve başka yerlerde de kaçak vermesi kullanılamaz hale gelmesine sebep olmaktadır. Teber altyapı tesisat teknolojik cihazlar ve alanında uzman tecrübeli ekibi ile 7/24 hızlı servis imkanı sunmaktadır, ekonomik fiyat politikası ile tercih edilen sektörün önde gelen firmalarından birisi olarak sizlere aradığınız güler yüzlü profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz

TIKLA ARA
WhatsApp