KANALİZASYON AÇMA

Acil Vidanjör

Kanalizasyon tıkanma problemleri çok sık olmasa da can sıkıcı ve yorucu bir problemdir. Evlerde, iş yerlerdinde yada ortak kullanım alanlarında kanalizasyon tıkanmaları oluşabilir. İstanbul gibi çarpık kentleşmenin yoğun olduğu yerlerde daha sık görülmektedir. İstemsiz olarak düşen cisimler yada atılan yemek atıklar vb. Tıkanmaları tetikleyebilir. İstanbul kanalizasyon açma denince ilk akla gelen birisi olan Teber Altyapı Tesisat çok sık kanalizasyon açma çalışması yaptığı için gerekli teknik altyapı ve araçlar bulunduğundan 7/24 günün her saati gece gündüz hızlı servis imkanı bulunmakadır. Alanında uzman tecrübeli ekip ve ekipmanlarımız sayesinde canınızı sıkmanıza ve endişelenmenize gerek yok, firmamız en hızlı şekilde en uygun fiyata hizmet verdiğinden en çok tercih edilen önde gelen firmalardan birisi konumundadır.

Kanalizasyon Tıkanma Sebepleri

  • En büyük etken, kendimiz
    Günümüzde kanalizasyonlar birçok nedenden ötürü tıkanabilmekte ama en büyük etken kendimiz, binalarda bina sakinlerinin, iş yerinde çalışanların tuvaletler veya giderler aracılığı ile yabancı maddeleri (Havlu, Bezler, Peçeteler) vb.. gibi cisimleri atmaları sonucu kanalizasyon tıkanıklıklarında başlıca rol oynamaktadır.
  • Kanalizasyon Yapısı;
    Yıpranmış,Çürümüş ve yıllanmış olmasından dolayı tıkanıklar meydana gelebilir.

Son teknoloji cihazlar ve araçlarımız ile çevreye zarar vermeden kirletmeden kırmadan dökmeden İstanbul’un tüm ilçelerinde kanalizasyon açma çaışması yapıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=WOF3CIVALb0
TIKLA ARA
WhatsApp