KANAL AÇMA

Kanal tıkanma problemleri çok sık olmasa da can sıkıcı ve yorucu bir problemdir. Evlerde, iş yerlerdinde yada ortak kullanım alanlarında kanal tıkanmaları oluşabilir. İstanbul gibi çarpık kentleşmenin yoğun olduğu yerlerde daha sık görülmektedir. İstemsiz olarak düşen cisimler yada atılan yemek atıklar vb. Tıkanmaları tetikleyebilir. İstanbul kanal açma denince ilk akla gelen birisi olan Teber Altyapı Tesisat çok sık kanal açma çalışması yaptığı için gerekli teknik altyapı ve araçlar bulunduğundan 7/24 günün her saati gece gündüz hızlı servis imkanı bulunmakadır. Alanında uzman tecrübeli ekip ve ekipmanlarımız sayesinde canınızı sıkmanıza ve endişelenmenize gerek yok, firmamız en hızlı şekilde en uygun fiyata hizmet verdiğinden en çok tercih edilen önde gelen firmalardan birisi konumundadır.

Kanal Tıkanma Sebepleri

  • En büyük etken, kendimiz
    Günümüzde kanallar birçok nedenden ötürü tıkanabilmekte ama en büyük etken kendimiz, binalarda bina sakinlerinin, iş yerinde çalışanların tuvaletler veya giderler aracılığı ile yabancı maddeleri (Havlu, Bezler, Peçeteler) vb.. gibi cisimleri atmaları sonucu kanal tıkanıklıklarında başlıca rol oynamaktadır.
  • Kanal Yapısı;
    Yıpranmış,Çürümüş ve yıllanmış olmasından dolayı tıkanıklar meydana gelebilir.

Son teknoloji cihazlar ve araçlarımız ile çevreye zarar vermeden kirletmeden kırmadan dökmeden İstanbul’un tüm ilçelerinde kanal açma çaışması yapıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=EOUQvxuen4s
TIKLA ARA
WhatsApp