HAKKIMIZDA

VİZYON

Vizyonumuz Teber Altyapı Tesisat Vidanjör firması olarak 1992 Yılından itibaren İstanbul Avcılar ilçemizde kanalizasyon altyapı işlerine başlayıp kanal,kazı,kanalizasyon tamiratı hizmetini sürdürüp 2008 yılında kırmadan tıkanıklık açma hizmetine atanmıştır.

Avcılar’da artan müşteri potansiyeli ile 2013 yılında aldığı kararla resmi şirket kurup İstanbul geneli 7/24 kırmadan son teknolojik cihazlarla tıkanıklık açma servis araçlarıyla hizmete devam etmiştir.

Aynı zamanda 2018 yılında İSTANBUL geneli 7/24 vidanjör kuka kanalizasyon açma hizmeti vermekteyiz

KURUMSAL

Tesisat arızalarınız son teknoloji cihazlarda ve kameralı robotlarımız ile tespit edilerek kırmadan dökmeden tıkanıklık açma, gider açma, vidanjör kiralama, boru açma, lavabo açma hizmeti veriyoruz.

7/24 Vidanjör Hizmeti, Logor Açma, Tıkanıklık Açma, Gider Açma, Boru Açma ve tüm altyapı tesisat arızalarınız için teber altyapı tesisat hizmetinizde. Altyapı sorunları özellikle gelişmş şehirlerde yerleşmiş kalabalık bölgelerde daha çok olmaktadır. Bilinçsiz lavabo ve tuvalet kullanımından kaynaklanan gider tıkanmaları çok görülmektedir. İstanbul altyapı tesisat denilince ilk akla gelen firmalardan olan teber altyapı tesisat 7/24 tüm arızaları anında ve en uygun fiyata çözmektedir.

Arızanız hakkında ücretsiz bilgi almak ve servis çağırmak için iletişimsayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp