GİDER AÇMA

Alanında uzman profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile kırmadan dökmeden gider açma hizmeti veren firmamız, kameralı robotlar ile gider tıkanmasını tam olarak tespit etmektedir. Geçici değil kalıcı bir çözüm bulmak için çalışan ekibimiz her zaman müşteri odaklı çalışmaktadır. Uzun yıllardır İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermiş olan firmamız ve alanında uzman tecrübeli ekiplerimiz oluşan yada oluşabilecek her türlü hatayı ve sebebini bilerek direk çözüme odaklı hareket ettiğinden hem kalıcı bir çözüm olmaktadır hem de cebinizden daha az para çıkması ve zamandan tasarruf etmeniz anlamına gelmektedir. Uygun fiyat politikası ve güler yüzlü çalışanları ile her zaman sizin müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışan firmamız 7/24 İstanbul gider açma olarak hizmetinizdedir.

https://www.youtube.com/watch?v=u9EyMsgSlDk

Giderlerin tıkanma sebepleri olarak sayılabilecek birçok sebep var, başlıca;

  • * En büyük etken yemek artıklarının gidere dökülmesidir.
  • Mutfak lavabosuna yağ dökülmesi yağların zamanla borulara yapışarak tıkanıklığa sebep olabilir.
  • Mutfak lavabosuna kahve dökülmesi, kahve tellerin giderde birikmesi sonucu zamanla tıkanıklığa sebep olabilir.
  • Mutfak lavabosuna Çay dökülmesi, zamanla çay artıklarının giderde birikmesi sonucu tıkanıklığa sebep olabilir.

olarak sayılabilir, ancak bazen ne kadar dikkat ederseniz edin, sonuç olarak yine de tıkanmaktadır. Zamanla eskiyen altyapı tesisat, kendi yöntemlerimizle açmaya çalıştığımız kimyasal yada zarar verici başka yöntemler de gider tıkanmasına ve daha fazla zarar oluşmasına sayılabilecek sebeplerdir.

Gece gündüz saat ayrımı yapmaksızın 7/24 gider açma hizmeti veren firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde gider açma hizmeti vermektedir. Gider açma hakkında tüm sorularınız için bize arayarak bilgi alabilirsiniz.

Gerekli görülmesi durumunda tecrübeli ustalarımız keşif yapmaktadır. İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden bizlere yazabilir yada direk arayabilirsiniz

TIKLA ARA
WhatsApp